0914 194 0206

04142110016-7

ترامپولین های  تجاری و یوروبانجی و فوتبال ستی وایرهاکی و دستگاه بوکس و سازه های بادی غول پیکر را از ما بخواهید.
 toysaras@yahoo.com 
| سه‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
  

در کیفیت ادعا داریم!
اینجا هستید Skip Navigation Links > صفحه نخست > اخبار > احداث شهربازی و (مجموعه تفریحی ورزشی) تویس ارس شعبه نقده (سولدوز) در پارک قالاباشی
احداث شهربازی و (مجموعه تفریحی ورزشی) تویس ارس شعبه نقده (سولدوز) در پارک قالاباشی احداث شهربازی و (مجموعه تفریحی ورزشی) تویس ارس شعبه نقده (سولدوز) در پارک قالاباشی (تعداد بازدید : 1124)
شرکت تویس کالکشن ارس بعنوان اولین تولید کننده و وارد کننده ی انواع ترامپولین های تجاری و خانگی در 34 مدل و همچنین سایر دستگاههای تفریحی ورزشی در منطقه آزاد ارس فعالیت می کند و در سال 93 تصمیم به گسترش فعالیت خود و احداث مجموعه های کوچک و بزرگ در سطح بوستانها نمود.
تولیدات این شرکت علاوه بر اینکه کودکان را از محیط دنیای مجازی و کامپیوتر دور میکند بلکه باعث ورزش کردن آنان در محیطی بی خطر شده و لحظات واقعا بیاد ماندنی در خاطر آنان ثبت میکند.
اولین شعبه این مجموعه در پارک کوهستانی شهرجلفا در منطقه آزاد ارس احداث شد و دومین شعبه در شهر سولدوز (نقده) پارک قالاباشی به بهره برداری رسید.
در هر مجموعه حدود 12 نفر شاغل می شوند و به علت ورزشی بودن دستگاهها علاوه بر استقبال کودکان ، لبخند رضایت در چهره والدین و مسئولین نیز دیده می شود.

 


تاریخ: ۱۳۹۴/۰۳/۰۷
منبع : روابط عمومی شرکت تویس کالکشن ارس
استاندارد ها و گواهینامه ها
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت تویس ارس می باشد
طراحی سایت  از پارسیان مهر