مدیرفروش:سرکارخانم رحیم زاده
 0914 194 0206


تویس کالکشن ارس 
 toysaras@yahoo.com 
| سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
  

در کیفیت ادعا داریم!
اینجا هستید Skip Navigation Links > صفحه نخست > درباره ما


درباره  شرکت تولیدی تویس کالکشن ارس و اهداف آن :

شرکت تویس کالکشن ارس در تاریخ 02/11/89 توسط مدیر عامل  شرکت تویسمار ترکیه در دفاتر سازمان منطقه آزاد ارس با مشارکت ایران با شماره 442  با موضوع تولید ترامپولین و وسایل تفریحی ورزشی به ثبت رسید و توانست علی رغم مشکلات متعدد موجود در منطقه ، در همان سال شروع به بهره برداری نماید و  اولین ترامپولین تجاری خود را در نوروز 90 در پارک جنگلی جلفا با حضور و حمایت  جناب آقای دکتر حاتمی معاونت محترم اقتصادی وقت آن سازمان نصب و به بهره برداری برساند و در این مدت کم به صورت بی وقفه فعالیت نموده  و توانست  90 درصد  بازار داخلی  را تصاحب و حتی در بیرون از کشور نیز نمایندگی مستقر نماید و از این طریق به یکی از هدفهای  مهم خود ، صاردات نیز دست یابد.

 تولیدات این شرکت تحت استانداردهای بین المللی ایزو ، اروپا و ایران تولید میگردد و به دلیل اینکه مدل مفصلی و ضد ارتعاش ترامپولین تجاری در هیچ نقطه ی دنیا تابحال تولید نگردیده بود و اولین بار توسط مدیر عامل این شرکت آقای بکر دومان تبعه ترکیه ابداع و اختراع گردید لذا توانست در اروپا و همچنین در ایران به عنوان یک اختراع ثبت و پتنت معتبر دریافت نماید فلذا این مدل در انحصار شرکت تویس کالکشن بوده و افتخار بسیار بزرگی برای گروه تویس ارس می باشد.

 با توجه به واقعیات و ضرورت های صنعت تولید ترامپولین در مدل های تجاری  در ایران، اهداف بلند مدت این  شرکت درارتباط تنگاتنگ با وضعیت این دستگاه  در آینده در ارتباط با تمامی افراد جامعه می باشد. ترامپولین تجاری  به غیر از ایران در سایر کشورها از قبیل آلمان ، ایتالیا ، روسیه ، چین  و ترکیه در حال تولید می باشد ولی با توجه به کیفیت بسیار بالا و انحصاری بودن این مدل ترامپولین  و از طرفی پایین بودن قیمت در مقایسه با آنها که در بعضی موارد حتی به 30 درصد قیمت رقبا می رسد ، شرکت می تواند براحتی وارد بازار جهانی شده و با سایر تولید کنندگان رقابت نماید. بنابراین کلیدی ترین نقطه در تدوین اهداف بلند مدت شرکت تویس ارس همانا وجود یک بازار هدف عظیم به صورت بالفعل بوده که مسلماً با توجه به اهمیت و ضرورت  این ورزش و تفریح در سطح پارکهای عمومی و مراکز تفریحی ورزشی دیگر ، افزایش ظرفیت های تولیدی امری بایسته و اجتناب ناپذیرمی باشد.

 
این شرکت  اهداف ذیل را بعنوان اهداف بلند مدت خود یافته و بازه زمانی2 الی 3 ساله را جهت نیل به این اهداف برای خود در نظر گرفته است:

1-تلاش در جهت نفوذ در بازارهای کشورهای همجوار تا از این طریق سکوی پرتابی برای نفوذ به کشورهای دور دست فراهم گردد.

2-احداث کارخانه در ملک شخصی شرکت و خارج شدن از حالت استیجاری در منطقه آزاد ارس و متعاقباً  بالابردن ظرفیت تولید کارخانه .

3-فرهنگ سازی در عرصه آشنایی هرچه بیشتر مردم و مسئولین با اهمیت، فواید و مزایای این ورزش نو و تأثیر مثبت آن بر روی کودکان و همچنین رفع مشکل بیکاری جوانان و ایجاد اشتغالزایی.
4-تلاش در جهت تبدیل هرچه بیشتر شرکت تویس ارس  به شرکتی پویا، چابک، یادگیرنده و پیشرو در کلیه زمینه های مرتبط با کسب و کار از جمله فروش، بازاریابی، مالی، تولید و مدیریتی با دیدگاه مترقی مشتری مداری.

    استاندارد ها و گواهینامه ها
    تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت تویس کالکشن  ارس می باشد
    طراحی سایت  از پارسیان مهر