مدیرفروش:سرکارخانم رحیم زاده
 0914 194 0206


تویس کالکشن ارس 
 toysaras@yahoo.com 
| شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
  

در کیفیت ادعا داریم!
اینجا هستید Skip Navigation Links > صفحه نخست > محصولات ما > بانجی ترامپولین
Loading the player ...
تعداد رای ها:

بانجی ترامپولین

Bungee Trampoline

(بانجی ترامپولین)

محصول مشترک ایران و ترکیه

ابعاد ،فضای مورد نیاز و کیفیت:

فضای مورد نیاز کلی: 13*13 متر مربع و ارتفاع 8 متر

نیاز به برق معمولی دارد به همراه 2 نفر اپراتور.

ظرفیت: 4 نفر همزمان با وزن حداکثر 75 کیلوگرم

بهاء بلیط: حداقل 4000تومان برای زیر 12 سال مدت 4دقیقه  در شهرستانها و با 6 هزار تومان برای مراکز استانها و 10 الی 15 هزار تومان در جاهای خاص و توریستی.

میانگین ظرفیت خدمات دهی در یکروز : 250 نفر

بانجی ترامپولین فاقد هرگونه جوشکاری در اسکلت و ساخت می باشد و تماماً به صورت پیچ و مهره ای با استفاده از قطعات تولید شده با دستگاه CNC در ترکیه بوده و بخشی از دستگاه گالوانیز و بخشی دیگر دارای رنگ الترواستاتیک می باشد.

امنیت جانی استفاده کنندگان از بانجی ترامپولین:

کش های مخصوصی که نفر را مهار کرده و مورد استفاده قرار می گیرد از ماده طبیعی تولید شده و از ترکیه وارد می شوند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند به طوریکه دیگر مثل دستگاهای مشابه ایرانی نیازی به کمک کردن یک اپراتور برای ایجاد ارتعاش نیست و در زمان اتمام عمر مفید از ظاهر مشخص شده و تعویض می شوند.

کمر بندهای بانجی ترامپولین دارای قفل های با امنیت بسیار بالا بوده و امکان باز شدن قفلها در حال بهره برداری نزدیک  صفر می باشد.

زیر پای استفاده کننده از بانجی ، ترامپولین های دایره در قطر 3متر وجود دارد و نفر هیچ تماسی با زمین ندارد.

 

در هر زمان که استفاده کننده احساس ترس نماید اپراتور میتواند آن را سریعا در مدت5 ثانیه به پایین بیاورد.

استاندارد:

بانجی ترامپولین های این شرکت دارای استاندارد ترکیه و اروپا می باشد و در ایران از طریق شرکت های بازرسی طبق دفترچه محاسبات فنی مورد بازرسی قرار گرفته و بعد از دریافت گواهینامه  و مجوز استاندارد اقدام به بهره برداری می گردد.

توجیه اقتصادی:

این دستگاه به علت مهیج بودن از طرفی و ورزشی بودن و داشتن امنیت بسیار بالا و زیبایی مورد استقبال تمامی سنین قرار گرفته و میتواند در طول یکدوره فصل کاری تمام سرمایه خود را برگشت داده و حتی در بعضی موارد به سود دهی نیز می رسد.

فوائد شگفت انگیز:

1-    کاهش وزن : با روزی 25 دقیقه  در هر 15روز 3 کیلو گرم کاهش وزن خواهید داشت.

2-    دفع سموم :  غدد لنفاوی مانند قلب به صورت یک پمپ کار نمیکند ، جهت تحریک جریان غدد لنفاوی نیاز به نیروی جاذبه زمین و تحرک عضله می باشد. پرش ریتمیک در روی ترامبولین هر دوی آنها را انجام می دهد.افزایش درجه حرارت بدن موجب عرق کردن می شود. بدین ترتیب مواد زائد اسیدی از طریق پوست دفع می شوند.از طریق پرش و با تراکم عضلات بزرگ اکسیژن به تمام بافتها انتقال داده می شود. اعضاء موجود در قسمت شکم را تحریک نموده و به دفع مواد زائد جامد از روده ها کمک می کند.

3-    افزایش انرژی :  پرش ریتمیک عضلات بزرگ بدن را به کار انداخته ، تنفس و جربان خون را افزایش داده و ریتم قلب را منظم میکند و این مسئله باعث تسریع گردش خون شده و اکسیژن و مواد غذایی که به سلولها می روند را افزایش داده ، سطح انرژی بدن را بالا میبرد.

4-    محافظت از مفاصل: پرش در ترامبولین درمقایسه با ورزشهای مشابه که درروی زمین انجام می شود ضرباتی که بر روی مفاصل احساس می شود را کاهش داده و ورزش را آسان تر و مطمئن تر می سازد. بنابر این در برابر مشکلات مفاصل و کمردرد ورزش بسیار موثری است. 

5-    تقویت سیستم دفاعی بدن : اکثرسلولهای سیستم دفاعی بدن توسط سیستم لنفاوی منتقل میشوند. بهبود جریان  غدد لنفاوی باعث افزایش تحرک وفعالیت این سلولها در بدن می شودبدین ترتیب به بدن برای مبارزه باعفونت ها و بیماری ها کمک میکند.

6-     تسکین و توسعه سیستم عصبی :  با انجام حرکات ریتمیک به سمت بالا وپایین،بدن خودرابهتر احساس کرده و حواس پوستی تحریک خواهند شد.ازطرفی پرش مرتب وپشت سر هم باعث میشود همه چیز را فراموش کرده و احساس آرامش و شادی کنید.

7-    چه مدت باید بپرید : هر سانس نباید بیش از 5 دقیقه باشد.


 


نظرات:


استاندارد ها و گواهینامه ها
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت تویس کالکشن  ارس می باشد
طراحی سایت  از پارسیان مهر